Firma Coltre wywodzi się z miasta Łodzi - serca polskiego włókiennictwa. Wielowiekowa tradycja, konkurencyjność, dbałość o jakość oraz innowacyjność to cechy charakterystyczne dla łódzkiego przemysłu włókienniczego. Te wartości stoją także u podstaw firmy Coltre.

Coltre to firma rodzinna, która od ponad 8 lat zajmuje się hurtową sprzedażą tekstyliów, głównie przeznaczonych do sypialni dziecięcych. Prowadzimy sprzedaż zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym. Każdy produkt jest tworzony z pasją i wykonywany ręcznie, z dbałością o szczegóły i bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników. Wyróżnia nas także kameralna atmosfera pracy oraz indywidualne podejście do klienta.

W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim artykuły pościelowe - kołdry, poduszki, komplety pościeli, prześcieradła i ochraniacze na materace. Ponadto: ochraniacze na szczebelki, różne rodzaje rożków niemowlęcych, kocyki oraz mniejsze akcesoria, takie jak śliniaki czy pieluszki. Stale się rozwijamy, poszerzając także naszą ofertę. Najnowszym produktem - efektem współpracy zagranicznej - jest uniwersalna mata, mogąca służyć m.in. jako materac do niemowlęcego kojca.

W firmie Coltre jesteśmy otwarci na sugestie i potrzeby klientów. Podążając za najnowszymi gustami konsumentów, realizujemy różne zlecenia, tworząc produkty innowacyjne, bezpieczne, wzorowane na zagranicznych trendach. Jeżeli istnieje produkt, którego nie posiadamy w ofercie, a który szczególnie Państwa interesuje, dołożymy wszelkich starań, aby stworzyć go w najwyższej, polskiej jakości i konkurencyjnej cenie.

Ponadto, gdyby interesował Państwa inny wzór lub rozmiar oferowanego przez nas produktu, prosimy zajrzeć do zakładki „Kontakt”.

Czekamy na Państwa sugestie.

 

coltre logo